top of page
SPOT scoot jam logo copy.jpg

Scooter Street Jam

All For Scoot kopā ar Ripot.lv aicina visus triku skūteru entuziastus uz Street Jam sacensībām. 

Dalībnieki sacenšas skūter frīstailā skeitparkā un tiek sadalīti sekojošās grupās:

  • Iesācēji (10 gadi un jaunāki)

  • Amatieri (11-14 gadi)

  • Pro (15 un vecāki)

Dalības maksa 10 EUR.

Vairāk info šeit

Vans_23-163.jpg

LSL ziemas čempionāts  skeitbordā 2023

Latvijas Skeitborda Līgas Ziemas Čempionāts nu jau ir kļuvis par ikgadēju decembra mēneša pasākumu mūsu centra Street zonā. Arī šogad spraigās cīņās tika noskaidroti jauni čempioni četrās grupās - iesācēji, amatieri, meitenes un PRO. 2023. gada čempiona titulu ieguva Kārlis Bogustovs. 

Pilna relīze lasāma šeit. Turpat pieejams arī bilžu un video atskats. 

DSCF6354.jpg

LATVijas BMX PARK čempionāts 2023

Mūsu centra rampu zonā 2023. gada 22. aprīlī noritēja Latvijas čempionāts BMX frīstailā. Pro klasē par valsts čempionu kļuva ventspilnieks Ernests Zēbolds. Latvijas čempionāts šogad risinājās krietni ātrāk nekā iepriekšējos gadus, lai mūsu vadošie sportisti iegūtu nepieciešamos UCI punktus priekš lielajām starptautiskajām sacensībām. Dalībnieki par čempiona titulu sacentās Pro grupā, bet paralēli notika arī amatieru sacensības.

Pilna relīze lasāma šeit.

miskastes_jam_thespot_center.jpg

miskasTEs JAM 2023

2023. gada 27. janvārī RajonTV kopā ar Tikari Skateshop mūsu centra street zonā sapulcēja apjomīgu skeiteru pūli, lai kopīgi palēkātu pāri miskastēm. 
Džema sākumā - mazā DIY miskaste + mazais kikeris. Un tad jaudīgākie triki tika mesti pāri lielajai otrā stāva miskastei, kura jau sen ir skeiteru iecienīta.

Pilns video un foto atskats šeit:

#rajonreport: Miskastes Jam

ledlauzis_thespot_center.jpg

Ledlauzis 2023

Ledlauzis - brīvā stila skrituļslidošanas sacensības un visu brīvi domājošo skrituļslidotāju un šī sporta veida atbalstītāju satikšanās un kopā būšana.

6. janvārī tika apbalvoti labākie un cītīgākie braucēji trijās vecuma grupās, kurās dalību ņēma gan Inline skolas "Straume" dalībnieki un absolventi, gan pašmācību braucēji.

Rezultāti, video un foto - TheRolling facebook lapā

IMG_9634 (2).jpg

VEF SKATE JAM 2022

VEF KVARTĀLS sadarbībā ar The Spot centru ir padarījuši kvartāla promenādi interesantāku arī skeitparku sporta veidu cienītājiem, jo promenādē ir izvietotas dažādas The Spot skeitparka konstrukcijas.

15. septembrī caur nelieliem lietiem tika veiksmīgi aizvadīta pirmā ārtelpu jam sessija četrās grupās - meitenes, iesācēji, amatieri un profesionāļi. 
Pilnu atskatu vārdiskā, foto un video formātā ir sagatavojis RajonTV, ar kuriem kopīgi rīkojām šo pasākumu. 

#rajonreport: VEF Skate Jam

bottom of page