top of page

THE SPOT ir alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs, vieta, kur atklāt sevi un savas spējas. Jau devīto gadu darbojamies ar mērķi veicināt un attīstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū. 

THE SPOT mērķis ir radīt vidi un apstākļus, kas spēj vairot pārliecību par sevi, mazināt stresu, attīstīt fizisko veiklību, mācīties neatlaidību un paveikt ieplānoto. Būt vietai, zīmolam, kas – saprot, atbalsta un neļauj padoties.

Centrs atrodas „Ūnijas ielā 12, Rīgā, blakus „VEF” teritorijai, vecas instrumentu ražotnes telpās. Tas ir viegli sasniedzams, gan no „VEF” teritorijas puses, gan no Ūnijas ielas puses. Telpas ir renovētas un pielāgotas centra vajadzībām. Kopējā centra platība ir 2800 m2 un tas apkopo “street” un “park” disciplīnu skeitparku, lielo lēcienu porolonu bedrē, batutu zonu, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības zāli, akrobātikas zāli, kā arī plānots izveidot  telpu nomu dzimšanas dienu pasākumiem, audiovizuālo un tehnoloģiju telpu.

Street-parks atrodas centra otrajā stāvā, tajā ir vairākas daļas. Plakne, kura kalpo, lai uzsāktu pamata iemaņu apguvi visos skeitparku sporta veidos un tajā pat laikā dod iespēju lietpratējiem attīstīt tehniskos trikus plaknē vai uz pārbīdāmajām konstrukcijām. Minirampa, kas ir tik plaša lai uz tās ērti varētu braukāties vairāki braucēji vienlaicīgi. Konstrukciju daļa, kura sastāv no dažāda izmēra pusrampām, slaidiem, kastēm un lēcieniem.

TheSpot_1st-floor-84.jpg

 

Rampu-parks atrodas centra pirmajā stāvā. Tajā izvietotas dažādas lielas konstrukcijas, kas vairāk piemērotas augstiem lēcieniem un triku izpildei gaisā.

TheSpot_1st-floor-114.jpg

Porolonu bedre un mīkstais nosēdiens (resi)  atrodas centra pirmajā stāvā un ir sadalīts divās daļās. Lēciens ar nosēdienu porolonos, kurā droši var apgūt pašus sarežģītākos lēcienu trikus, soli pa solim, izvairoties no sāpīgiem kritieniem. Lēciens ar mīksto nozemējumu jeb rezi. Tas paredzēts, tiem kuri labi apguvuši trikus porolonu bedrē un vēlas tos nozemēt uz cietā seguma. Rezī, jeb mīkstais nosēdiens ir no speciālas konstrukcijas, kura kritiena gadījumā absorbēs triecienu, bet nosēžoties precīzi ļauj braukt tālāk.

 

Batuti atrodas centra pirmajā stāvā. Kopā ir pieejami 7 batuti ar diviem mīkstiem piezemējumiem. 5 batuti ir profesionālie sporta batutu 4,5 x 2,25 m un 2 ir profesionālie sporta batuti 4,5 x 4,5 m. Lai apgūtu sarežģītākos trikus ir pieejama porolonu bedre un piepūšamais pūslis.

TheSpot_1st-floor-165.jpg

 

Atlētikas zāle atrodas centra pirmajā stāvā. Šajā zālē ir izvietots plašs klāsts ar fiziskās sagatavotības inventāru, kas nepieciešams lai varētu attīstīt, gan vispārējo, gan speciālo fizisko sagatavotību.

TheSpot_1st-floor-206.jpg

Klinšu siena un parkour zona atrodas centra pirmajā stāvā. Siena ir 7,5 m augsta un paredzēta, gan boulderingam, gan kāpšanai uz ātrumu. Uz sienas izvietoti dažādi maršruti, kas sadalīti pēc grūtības pakāpēm.

TheSpot_1st-floor-24.jpg

Pie mums mājvietu atraduši skeitparku būvētāji "Mind Work Ramps", un aktīvi darbojas vairākas skoliņas, ar kurām vari iepazīties šeit.

Esam atvērti jebkāda veida sadarbībām, piedāvājam izīrēt inventāru un telpas, bet par to vairāk uzzināt ir iespējams sazinoties ar mums vai atnākot ciemos.

 

Uz drīzu tikšanos!

mūsu draugi

Balcia_Logo_Black_2x.png
LiveRiga_zili_burti.png
CULT-ACTIVATOR-LOGO.png
vef-logo-jauns copy.png
Mind Work Ramps
parbmx-logo16-VIDEO-WHITE_edited.png
Vans-logo.png
taktikalv-logo-red-png-.png
bottom of page