top of page
SĀKUMS
lapini_lūgts.png
Clipboard01.png
JAUNUMI
PAR MUMS

THE SPOT ir alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs, vieta, kur atklāt sevi un savas spējas. Jau devīto gadu darbojamies ar mērķi veicināt un attīstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū. 

THE SPOT mērķis ir radīt vidi un apstākļus, kas spēj vairot pārliecību par sevi, mazināt stresu, attīstīt fizisko veiklību, mācīties neatlaidību un paveikt ieplānoto. Būt vietai, zīmolam, kas – saprot, atbalsta un neļauj padoties.

Centrs atrodas „Ūnijas ielā 12, Rīgā, blakus „VEF” teritorijai, vecas instrumentu ražotnes telpās. Tas ir viegli sasniedzams, gan no „VEF” teritorijas puses, gan no Ūnijas ielas puses. Telpas ir renovētas un pielāgotas centra vajadzībām. Kopējā centra platība ir 2800 m2 un tas apkopo “street” un “park” disciplīnu skeitparku, lielo lēcienu porolonu bedrē, batutu zonu, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības zāli, akrobātikas zāli, kā arī plānots izveidot  telpu nomu dzimšanas dienu pasākumiem, audiovizuālo un tehnoloģiju telpu.

Street-parks atrodas centra otrajā stāvā, tajā ir vairākas daļas. Plakne, kura kalpo, lai uzsāktu pamata iemaņu apguvi visos skeitparku sporta veidos un tajā pat laikā dod iespēju lietpratējiem attīstīt tehniskos trikus plaknē vai uz pārbīdāmajām konstrukcijām. Minirampa, kas ir tik plaša lai uz tās ērti varētu braukāties vairāki braucēji vienlaicīgi. Konstrukciju daļa, kura sastāv no dažāda izmēra pusrampām, slaidiem, kastēm un lēcieniem.

Rampu-parks atrodas centra pirmajā stāvā. Tajā izvietotas dažādas lielas konstrukcijas, kas vairāk piemērotas augstiem lēcieniem un triku izpildei gaisā.

Porolonu bedre un mīkstais nosēdiens  atrodas centra pirmajā stāvā un ir sadalīts divās daļās. Lēciens ar nosēdienu porolonos, kurā droši var apgūt pašus sarežģītākos lēcienu trikus, soli pa solim, izvairoties no sāpīgiem kritieniem. Lēciens ar mīksto nozemējumu jeb rezi. Tas paredzēts, tiem kuri labi apguvuši trikus porolonu bedrē un vēlas tos nozemēt uz cietā seguma. Rezī, jeb mīkstais nosēdiens ir no speciālas konstrukcijas, kura kritiena gadījumā absorbēs triecienu, bet nosēžoties precīzi ļauj braukt tālāk.

Batuti atrodas centra pirmajā stāvā. Kopā ir pieejami 7 batuti ar diviem mīkstiem piezemējumiem. 5 batuti ir profesionālie sporta batutu 4,5 x 2,25 m un 2 ir profesionālie sporta batuti 4,5 x 4,5 m. Lai apgūtu sarežģītākos trikus ir pieejama porolonu bedre un piepūšamais pūslis.

Atlētikas zāle atrodas centra pirmajā stāvā. Šajā zālē ir izvietots plašs klāsts ar fiziskās sagatavotības inventāru, kas nepieciešams lai varētu attīstīt, gan vispārējo, gan speciālo fizisko sagatavotību.

Klinšu siena atrodas centra pirmajā stāvā. Siena ir 7,5 m augsta un paredzēta, gan boulderingam, gan kāpšanai uz ātrumu. Uz sienas izvietoti dažādi maršruti, kas sadalīti pēc grūtības pakāpēm.

Pie mums mājvietu atraduši un aktīvi darbojas Rīgas Skeitborda skola, Inline skola "Straume", BMX skola un skeitparku būvētāji "Mind Work Ramps".

Esam atvērti jebkāda veida sadarbībai un piedāvājam izīrēt inventāru, un telpas, bet par to vairāk uzzināt ir iespējams sadaļā "Piedāvājumi" vai pie skeitparka darbinieka uz vietas administrācijā.

 

Uz drīzu tikšanos!

PIEDĀVĀJUMI
skolas.png
DDienas.jpg
BCenas.jpg
Abonis.jpg
  • Pieteikt īri uz kādu no mūsu zonām privātam pasākumam vai dzimšanas dienu telpām varat sūtot ēpastu uz info@thespot.lv vai zvanot uz +371-26148671 (lūgums pieteikt īri vismaz nedēļu pirms ieplānotā pasākuma).

 

  • Izīrējam telpu dzimšanas dienām un citiem svinīgiem pasākumiem, kur varēsiet klāt galdu. Cena ir 30€/h par pirmo stundu, katra nākošā ir 20€/h

  • Trenerus ir iespējams nolīgt priekš dzimšanas dienām un citiem pasākumiem. Maksa par stundu ir 35€.

 

Telpu īre.jpg
NODARBĪBAS

MAKSA:

8 nodarbības - 60 € vai 9€ par vienu nodarbību.

PRIEKŠROCĪBAS:

*Pirmā nodarbība bez maksas

* Atlaide BMX veikalā Parbmx.com

 

PIETEIKŠANĀS:
zvanot 26058259 vai www.balticbmxschool.com

VAIRĀK INFO:

https://balticbmxschool.com

https://www.facebook.com/BalticBMXSchool/

BMX

Baltic BMX school

 

Treniņu laikā apgūsi ne tikai BMX trikus, bet arī uzlabosi savas fiziskās spējas un labi pavadīsi laiku ar citiem braucējiem.

NODARBĪBAS:

Trīs reizes nedēļā - Otrdienās, ceturtdienās (18:30-20:00) un sestdienās (9:30-11:00) kā laikā street parks būs rezervēts treniņam un būs slēgts apmeklētājiem. Par tavu mācību gaitu un drošību rūpēsies divi BMX skolas instruktori un profesionāli braucēji - Aivars Šneiders un Dāvis Dudelis.

SKRITUĻSLIDOŠANA

Inline skola "Straume"


Skrituļslidošanas treniņi visu līmeņu braucējiem līdzsvaram, veiklībai un koordinācijai. No pirmajiem soļiem līdz tehniskiem trikiem.

 

NODARBĪBAS 1,5h:

Divas reizes nedēļā - Otrdienās un ceturtdienās (17:00-18:30).
Treniņus vada pieredzējuši un atsaucīgi pasniedzēji Nils Jansons, Dins Ievāns, Toms Baltmuguris un Tomass Meženiks.

 

 

MAKSA:

8 nodarbības- 60 EUR (papildus nodarbība mēneša ietvaros 7 EUR)

4 nodarbības- 35 EUR

1 nodarbība- 10 EUR

PRIEKŠROCĪBAS:

* Pirmā nodarbība bez maksas

* 15% atlaide specializētajā skrituļslidu veikalā Taktika.lv

iespēja piedalīties "Straume" organizētajās sacensībās un vasaras nometnēs

 

PIETEIKŠANĀS:
zvanot 28854171 vai rakstot uz straume.skola@gmail.com

 

VAIRĀK INFO:
www.facebook.com/straumeskola

MAKSA:

1 Nodarbība - 10€

8 Nodarbības - 65€ (vienā kalendārajā mēnesī)

PRIEKŠROCĪBAS:

-10% atlaide skeitborda inventāram veikalā Clockwise.

 

PIETEIKŠANĀS:

skeitbordaskola@gmail.com (vārds, uzvārds, vecums, bet ja neesi pilngadīgs, tad vecāku kontakttālrunis un iepriekšējā pieredze skeitošanā) vai pa telefonu - 28805411

 

VAIRĀK INFO:

www.skeitbordaskola.lv

SKEITBORDS

Rīgas Skeitborda skola

 

Grupas nodarbībās uzņemam audzēkņus no 6 gadu līdz pat pensijas vecumam. Ja vēlaties pieteikt jaunākus audzēkņus par 6 gadiem, tad jāpiesakās uz privātajiem/individuālajiem treniņiem.

 

NODARBĪBAS 1,5h:

Tās notiek 2 reizes nedēļā - Pirmdienās, trešdienās (18:30-20:00). Nodarbības vada pieredzējuši, pozitīvi un atsaucīgi skeitbordisti ar vairāku gadu pieredzi -  Arts Amoliņš, Mārtiņš Reitups, Kārlis Grīva.

 

 

SNOVBORDS

Rīgas snovborda skola


VFS - vispārējās fiziskās sagatavotības, batuta, akrobātikas un skeitborda treniņus. Uzņemam jaunus audzēkņus no 7 gadu vecuma.  
 

NODARBĪBAS:

Treniņi notiks otrdienās un ceturtdienās (17:30-19:00), treniņus vada pieredzējuši snovborda eksperti Toms Petrusevičs un Inārs Bīrmanis. 

 

 

PIETEIKŠANĀS:
Zvanot 29552333 vai rakstot uz inars.birmanis@gmail.com

MAKSA
Mēneša maksa sākot no 80€ 
(mēneša maksa ir piemērojama individuāli no plānotā treniņu skaita mēnesī) vai par vienu nodarbību 10€

skolas.png

PIETEIKŠANĀS:
Rakstot uz freeskiskola@gmail.com vai pie mums administrācijā. 

MAKSA:

1 Nodarbība - 10€

4 Nodarbības - 37€

8 Nodarbības - 65€

Maksa par 4 un 8 nodarbībām paredzēta vienam kalendārajam mēnesim.

Treneris:

Einārs Lansmanis Tel. nr. 26148671

einars.lansmanis@gmail.com

Vairāk info par skolu:
https://www.freeskiskola.lv/

"SKLMNTI" Freeski skola

 

"SKLMNTI" freeski skola piedāvā iespēju trenēties frīstaila slēpošanā profesionālu treneru pavadībā pēc pārdomātas treniņu programmas visa gada garumā. Vasarā un rudenī, lielu uzmanību pievēršot fiziskajai un speciālajai sagatavotībai un treniņiem uz batuta.

NODARBĪBAS:

Pirmdien 18:30-20:00 / 18+ grupa 20:00-21:30

Trešdien 18:30-20:00 / 18+ grupa 20:00-21:30

Piektdien 18:30-20:00 / 18+ grupa 20:00-21:30

 

 

"Skūter skola" nodarbības

Par “Skūter Skola” dalībnieku var kļūt ikviens, sākot no 6 gadu vecuma, neraugoties uz iepriekšējo pieredzi. Nodarbībās varēs apgūt braukšanas tehniku, triku tehniku, skeitparka izmantošanas kultūru, tiks nostiprināta vispārējā fiziskā sagatavotība un pilnveidotas iemaņas sacensību braucieniem. Pievienojies “Skūter skola”, iegūsti labas braukšanas spējas, jaunus draugus un labi pavadītu laiku.

NODARBĪBAS 1,5h:
Pirmdienas un trešdienas, plkst. 17:00-18:30.

Nodarbības vadīs pieredzējušie un prasmīgie skūter braucēji Ronans Lazdāns, Edvards Strelčs, Reinis Garbulis un Roberts Abelīts.

 

 

PIETEIKŠANĀS:
Lai reģistrētos nodarbībām pieteikumā uz e-pastu skuterskola@gmail.com sūti dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu un prasmju līmeni. 

MAKSA:

1 Nodarbība - 10€

4 Nodarbības - 37€

8 Nodarbības - 65€

Maksa par 4 un 8 nodarbībām paredzēta vienam kalendārajam mēnesim.

Kontakti:

Telefons – 26148671

Ē-pasts – skuterskola@gmail.com vai einars.lansmanis@gmail.com

Instagram - @skuterskola 

Facebook - @skuterskola

"Parkour - freerun" nodarbības

“The Spot / Center” piedāvā parkour - freerun nodarbības. Nodarbībās dalībnieki apgūs  šēršļu pārvarēšanu, lēcienus uz precizitāti, akrobātiskos trikus uz zemes un batutiem, kā arī tiks nostiprināta vispārējā fiziskā sagatavotība.

NODARBĪBAS 1,5h:

Mazā grupa  (līdz 10g.) 16:00 - 17:30
Lielā grupa 17:30 - 19:00

Nodarbībās var piedalīties ikviens, sākot no 6 gadu vecuma, neraugoties uz iepriekšējo pieredzi. 

 

Nodarbības vadīs pieredzējis un prasmīgs parkour – freerun sportists Andris Priednieks.

 

 

PIETEIKŠANĀS:

Lai reģistrētos nodarbībām, pieteikuma ēpastā uz einars.lansmanis@gmail.lv sūti dalībnieka

vārdu uzvārdu, dzimšanas datumu un prasmju līmeni.

MAKSA:

1 Nodarbība - 10€

4 Nodarbības - 37€

8 Nodarbības - 65€

Maksa par 4 un 8 nodarbībām paredzēta vienam kalendārajam mēnesim.

*Iegādājoties 4 vai 8 nodarbības, tās jāizmanto viena kalendārā mēneša laikā. Nodarbību maksa par kavētajām nodarbībām, netiek atgriezta vai pārcelta uz nākošo mēnesi. (Izņemot gadījumos, kad dalībnieks ir saslimis vai guvis traumu un uzrādot ārsta izrakstu)

Kontakti:

Telefons – 26148671

Ē-pasts – einars.lansmanis@gmail.com

Fiziskā sagatavotība bērniem un jauniešiem

NODARBĪBAS 1,5h

Pirmdienās un Trešdienās
  No 17:15 līdz 18:15

Dalībnieki -Bērni 4 līdz 12 gadu vecumam.

Treniņa procesā tieks attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība pielietojot stafetes, rotaļu metodes un vingrošanu.

Tiek apgūtas un attīstītas jaunas kustības, uzlabota fiziskā forma kā arī tiek apgūta krišanas tehnika.

Treneris - Niks Kristiāns Špilbergs

PIETEIKŠANĀS:

Lai reģistrētos nodarbībām, pieteikuma ēpastā uz einars.lansmanis@gmail.lv sūti dalībnieka

vārdu uzvārdu, dzimšanas datumu un prasmju līmeni.

MAKSA:

1 Nodarbība - 10€

4 Nodarbības - 37€

8 Nodarbības - 65€

Maksa par 4 un 8 nodarbībām paredzēta vienam kalendārajam mēnesim.

*Iegādājoties 4 vai 8 nodarbības, tās jāizmanto viena kalendārā mēneša laikā. Nodarbību maksa par kavētajām nodarbībām, netiek atgriezta vai pārcelta uz nākošo mēnesi. (Izņemot gadījumos, kad dalībnieks ir saslimis vai guvis traumu un uzrādot ārsta izrakstu)

Kontakti:

Ē-pasts – einars.lansmanis@gmail.com

FOTO
THE SPOT CENTER ZONAS
THE SPOT CENTER /
DZIMŠANAS DIENA
BATUTU ZONA
BATUTU ZONA

press to zoom
KLINŠU SIENA
KLINŠU SIENA

press to zoom
STREET PARKS
STREET PARKS

press to zoom
BATUTU ZONA
BATUTU ZONA

press to zoom
1/44
svinību telpa
svinību telpa

press to zoom
svinību telpa
svinību telpa

press to zoom
TheSPOT_BDAY-5
TheSPOT_BDAY-5

press to zoom
svinību telpa
svinību telpa

press to zoom
1/22
THE SPOT CENTER / ATKLĀŠANA
The Spot / Center atklāšana
The Spot / Center atklāšana

press to zoom
SPOT-grand-opening-17
SPOT-grand-opening-17

press to zoom
SPOT-grand-opening-130
SPOT-grand-opening-130

press to zoom
The Spot / Center atklāšana
The Spot / Center atklāšana

press to zoom
1/40
THE SPOT CENTER / 1 GADA DZIMŠANAS DIENA
DAŽĀDI
PASĀKUMI
thespotcenter-anniversary-163
thespotcenter-anniversary-163

press to zoom
thespotcenter-anniversary-160
thespotcenter-anniversary-160

press to zoom
thespotcenter-anniversary-13
thespotcenter-anniversary-13

press to zoom
thespotcenter-anniversary-163
thespotcenter-anniversary-163

press to zoom
1/149
straume-64
straume-64

press to zoom
straume-39
straume-39

press to zoom
straume-64
straume-64

press to zoom
straume-64
straume-64

press to zoom
1/36
DRAUGI
KONTAKTI
kundzins seja.png

Adrese: 

Ūnijas iela 12

Rīga / Latvija

Video pamācība kā pie mums nokļūt:

http://bit.ly/2NPXD3K

 

Jautājumi / neskaidrības:

+37124779355

P-Pk: 14:00-22:00

S,Sv: 10:00-20:00

info@thespot.lv

 

JĀNIS KUNDZIŅŠ

Idejas autors

Mind Work Ramps
einars seja.png

EINĀRS LANSMANIS

Direktors / Vadītājs 

einars.lansmanis@gmail.com

 

 

live_riga_logo.png
A3_ESF_un_LM_vizualiācija_makets.jpg
CL_Logo_White.png
bottom of page